Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Sizlere sunduğumuz çözümlerden bazıları : yangın alarm sistemleri.hırsız alarm sistemleri.alt yapı ağ network sistemleri.web tasarım.yedekleme sistemleri.teknik servis ve bakım.


Biz neler yapıyoruz

Video gözetim sistemleri yani kamera güvenlik sistemleri çağımızda kullanılan modern korunma sistemlerinin başında gelmektedir. Kamera izleme ile güvenliğinizi sağlayan personellerinize takviye ve yardımcı olarak ekran başında alan izlenimini net bir şekilde sağlar, korunmanızı tam anlamıyla gerçekleştirmiş olursunuz.

Güven Sistem ve Bilgisayar olarak biz pek çok alan bir çok projeyi teslim ettik. Çalışma alanlarımız içerisinde; Fabrikalar, İş Yerleri ve Ofisler yer almıştır. Türkiye geneli farklı lokasyonlar da şubeleri bulunan bir çok firmanın güvenliğini sağlamış, güvenlik sorunlarına kalıcı çözümler getirmiş bulunmaktayız. Kurmuş olduğumuz sistemlerin takibini de yaparak olası sorunlara önceden müdahale edebilmekteyiz.

Günümüzde internet alt yapısının gelişmesi ve kullanımının yaygınlaşması pek çok teknolojik cihazın da kullanımına imkan sağladı. Kurmuş olduğumuz güvenlik sistemlerin de erişime bir çok yerden olanak sağlaya bilmekteyiz. Mobil telefonlardan, tablet Pc’ den ve bilgisayarlarınızdan kısaca internet erişiminizin olduğu tüm cihazlardan sisteminize erişimi sağlaya bilmektesiniz.

IP, AHD ve CCTV olmak üzere üç sistem olarak kurulumu yapılmaktadır. IP kamera sistemlerinde 1.3 MP, 2.0 MP, 3.0 MP ve 5.0 MP görüntü kalitesine kadar ulaşan kameralar üretilmektedir. Analog CCTV sistemde ise 420 TVL 480 TVL 540 TVL 600 TVL 700 TVL 800 TVL ve 1000 TVL çözünürlükte kameralarda üretilmeye başlanmıştır. AHD Analog HD (HDCVI) Kamera sisteminde analog alt yapı ile IP kamera çözünürlüğünde görüntü alınabilmektedir. 1,3 MP ve 2,0 MP çözünürlükleri bulunmaktadır. Yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi ihtiyaç duyulan, fakat alt yapısı coax kablo ile yapılmış yerlerde uygun fiyatı ve kalitesiyle tercih edilmektedir. IP kamera sisteminde depolama NVR cihazları ya da yazılım ile CCTV sisteminde DVR cihazları ile yapılır. IP kamera sisteminde, çözünürlük ve görüntü kalitesi yüksek seviyede olduğundan depolamada kullanılacak harddisk kamera kalitesine bağlı olarak analog sistemdeki kapasitenin 8 katına çıkabilmektedir.

Silivri Güven Sistem ve Bilgisayar sayesinde Teknoloji ile tanışın.